Kancelaria Prawna LawSecure kieruje swoje usługi przede wszystkim do obywateli Ukrainy .  Nasza wiedza oraz doświadczenie, zdobyte w trakcie dotychczasowej współpracy z naszymi Klientami zarówno osobami fizycznymi jak i firmami  , a także zaangażowanie zespołu naszych Prawników sprawiają, że jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu natury prawnej , pracowniczej , windykacyjnej oraz formalno – prawnej  i pobytowej.

Nasza kadra została dobrana tak aby nasi klienci nie mieli problemów z komunikacją między stronami :

Konwersacja odbywa się w języku Polskim jak i Ukraińskim

Problemy z jakimi spotykają się cudzoziemcy przebywający w Polsce są na ogół sprawami powszechnymi , z którymi nasza Kancelaria spotykała się już wcześniej .

Do problemów powierzonych nam, przez naszych Klientów, podchodzimy w sposób indywidualny, szukając ich optymalnych rozwiązań. Każdą sprawę załatwiamy przy uwzględnieniu jej okoliczności faktycznych, w kontekście specyfiki przedsiębiorstwa danego Klienta.

Kancelaria LawSecure Sp.  zo.o łączy najwyższy standard obsługi z oferowaniem korzystnych dla Klienta warunków współpracy, dostosowując świadczoną po- moc prawną do wymagań rynku, uwzględniamy zarówno aspekty prawne, jak i biznesowe powierzonych nam spraw.

 

Zaangażowanie prawników naszej Kancelarii oraz przyjęty sposób organizacji pracy, polegający na istnieniu wyspecjalizowanych zespołów, za- jmujących się poszczególnymi dziedzinami prawa, gwarantuje efektywność pracy Kancelarii oraz satysfakcję naszych Klientów. Profesjonalną pomoc prawną świadczymy w dwóch językach .